Home ARSİV bizz@kampüs Proje Yarışması 2020
0

bizz@kampüs Proje Yarışması 2020

bizz@kampüs Proje Yarışması 2020
0
0

Her yıl pladis çatısı altında bulunan lider Ülker markalarından birini seçiyor ve bu marka için yaratıcı bir  proje tasarlamanızı istiyoruz. Proje yarışması kapsamında, bu süreçte bir ürünün ortaya çıkma fikri, pazarlama aşamaları ve en önemlisi  ise tüm bunları bir takım çalışmasıyla ortaya koyup sunabilmeyi deneyimlemenizi amaçlıyoruz.

Bu yılki markamız ise HALLEY!

Proje yarışması, T.C. vatandaşı olan Türkiye’nin tüm üniversitelerindeki 3. ve 4. sınıf (lisans) veya yüksek lisans öğrencilerinin katılımlarına açıktır. Yarışmacılar, çikolatalı kaplama türünde kendi yaratacakları yeni bir ürün oluşturma ve strateji planı belirleme konulu özgün fikirlerini, hayal güçlerini kullanarak, yenilikçi, stratejik düşünme yeteneklerini gösteren şekilde oluşturup ve ardından projelerini sunarak yarışma sürecine dâhil olacaklardır. Yarışmacılar, bu sayede yenilikçi ve stratejik düşünebilme becerilerini geliştirerek proje yarışması süresince birbirinden kıymetli bilgi ve deneyim kazanacaklardır.

KATILIM KOŞULLARI

  • Yarışma ve yarışma internet sayfasındaki işlemler ücretsizdir,
  • Türkiye’deki tüm üniversitelerden 3. ve 4. sınıf (lisans) veya yüksek lisans (yılına bakılmaz) üniversite öğrencisi olan herkes 2 veya 3 kişilik birer takım olarak katılabilir.
  • Ticari bir koşul yoktur.
  • Takımların üyeleri farklı üniversitelerden veya sınıflardan olabilir.

BAŞVURU AŞAMALARI

Ön başvurular 16 Aralık 2019 (saat 09.00) – 26 Ocak 2020 (saat 23.59) tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru değerlendirmesi sonrası, başvurusu kabul edilenler için yarışma, 3 aşamadan oluşmaktadır;

1.Aşama: Taslak Proje hazırlık ve teslimi,

2.Aşama: Final Proje hazırlık ve teslimi,

3.Aşama: Final Etkinliği; Jüri Önünde Final Performans (Proje Sunumu) ve Ödül Töreni.

ÖDÜLLER

1. TAKIMA Staj fırsatı ve 20.000-TL
2. TAKIMA Staj fırsatı ve 15.000-TL
3. TAKIMA Staj fırsatı ve 10.000-TL